O nas


Jesteśmy grupą ściśle z sobą współpracujących tłumaczy, reprezentujących różne specjalności, i przekładających teksty z różnych języków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń, od lat pracujemy przekładając różnego rodzaju teksty, dokumenty, publikacje, prace i książki; tłumacząc i lokalizując strony internetowe – cały czas doskonaląc swoją wiedzę i podnosząc umiejętności.

Ścisła współpraca i pełny profesjonalizm pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu.

Lepsze Tłumaczenia to przede wszystkim nowa jakość usług. Za pośrednictwem tej strony chcemy Państwu zaproponować usługę tłumaczeń jakościowych. Tłumaczymy niemaszynowo (bez użycia narzędzi wspomagających tłumaczenie), głównie w oparciu o słowniki branżowe właściwe dla tematyki danego tekstu.

W tłumaczeniach stawiamy na szybki kontakt z Klientem, równie szybką wycenę i odpowiedź. Stawiamy też na jakość – każde tłumaczenie podlega wnikliwej korekcie specjalisty. Trzecim czynnikiem jest cena – nasze ceny w stosunku do jakość świadczonych usług są bardzo atrakcyjne.

Strona LepszeTłumaczenia.pl stanowi nową markę firmy The Logrus Solutions Ltd, nasze wieloletnie doświadczenie i reputacja zdobyta w wyniku lat partycypacji na rynku tłumaczeń, stanowi gwarancję owocnej współpracy i sukcesu.Copyright © LepszeTlumaczenia.pl. tel. (016) 733-21-09, email: [email protected]. Po prostu tłumaczymy lepiej !