Profesjonalna realizacja


Tłumaczenia realizujemy profesjonalnie. Po otrzymaniu potwierdzenia wyceny i zlecenia translacji tekst otrzymuje właściwy dla danej dziedziny tłumacz. W wypadku większych partii tekstu, przy krótkim terminie realizacji teksty dzielimy między kliku, współpracujących z sobą tłumaczy.

Po ukończeniu przekładu tekst trafia do korektora. Zawsze jest bardzo istotne by tekst przeczytała osoba trzecia, orientująca się w jego tematyce – stanowi to warunek zachowania wysokiej jakości przekładu. W wypadku dokumentów technicznych jest to z tłumacz specjalista z danej branży. W innych wypadkach osoba właściwa dla danego tematu, np. przy tłumaczeniach literackich, osoba związana z polonistyka.

Nie tłumaczymy maszynowo. Nasze tłumaczenia wykonywane są ‚ręcznie’, przy użyciu właściwych dla danego tematu słowników, wszystkie teksty sprawdzamy i weryfikujemy, a wszelkie możliwe wątpliwości konsultujemy z Klientem.Copyright © LepszeTlumaczenia.pl. tel. (016) 733-21-09, email: [email protected]. Po prostu tłumaczymy lepiej !
%d bloggers like this: